Menu

Yük Dengeleme ve İş Sürekliliği Çözümü

Çok kullanıcıya aynı anda hizmet vermesi gereken sistemler, hem artan trafiğe bağlı performans düşüşünü engellemek hem de iş sürekliliğini sağlamak için yedekli olarak çalışmalıdırlar.

Hizmetlerinize gelen kullanıcıların, o anda sağlıklı çalışan sistemlere yönlendirilmesi ve bunun en az gecikmeyle kullanıcı deneyimini arttırarak gerçekleştirmesi için Radware Alteon yük dengeleme çözümleri benzersiz özellikler sunar.

Alteon ADC VX

En kritik omurgaların kesintisiz çalışmak için güvendiği Radware Alteon yük dengeleme sistemleri, üzerindeki sanallaştırma altyapısıyla gerçek bir donanımsal kaynak ayrımı sağlar ve bağımsız sistemler için birbirinden izole yönetim delegasyonu politikaları uygulayabilmenize imkan tanır.

 

Yeni nesil yük dengeleme ve uygulama sunum yöneticisi olan Radware Alteon, sunucu yük dengeleme, global/coğrafi yük dengeleme, protokol bağımsız trafik dengeleme ve dağıtım, uplink/intenet erişimi yedekliliği, bant genişliği yönetimi, DoS saldırı engelleme özellikleri sağlar.

 

Radware Alteon, kullanıcı deneyiminin artması için FastView web performans optimizasyon motoruyla gelir. FastView, uçtan uca hem masaüstü hem mobil her cihazda çalışır ve ortalama 40% performans artışı sağlar.

Screen Shot 2016-03-05 at 00.22.44

Radware Alteon, günümüz iş dünyasının en kritik uygulama sağlayıcıları tarafından sertifikalandırılmış ve tavsiye edilen yük dengeleme çözümüdür

  • IBM WebSphere
  • Microsoft Exchange
  • Microsoft SharePoint
  • Microsoft Lync
  • Oracle Siebel
  • Oracle WebLogic
  • SAP
  • VMware View

 

Hizmetlerinizin kesintisizliğini garanti etmek için LinkProof ile multi-homing (çoklu internet bağlantılarında yedekleme ve dengeleme) yapma özelliğine sahiptir.

Uygulamalarınızın performansını gözlemleyebilmeniz için APM – Application Performance Management modülü bulunmaktadır.

Alteon SSL Inspection

HTTPS/SSL üzerinden gelen saldırıların tespit edilebilmesi için ve güvenlik planınızda kör nokta kalmaması için,  SSL trafiğini çözümleme amacıyla üretilmiş yüksek performanslı SSL Off-Load chipleri bulunan Radware Alteon cihazları, yük dengeleme özelliğinin yanı sıra SSL trafiğinn güvenlik cihazlarına görünür olmasını sağlamak amacıyla da konumlandırılabilir.

 

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA