Menu

Sızma Tespit ve Engelleme Çözümü

Yeni Nesil Sızma Tespit ve Engelleme Sistemi (IPS) TippingPoint gelişmiş tehditler ve güvenlik önlemlerini atlatmayı amaçlayan sofistike saldırılara karşı koruma sağlar.

Derin paket analizi (DPI), tehdit reputasyonu ve gelişmiş zararlı yazılım tespiti gibi teknolojilerini bir arada kullanarak kurumlara güvenlik için proaktif güvenlik yaklaşımı sunar. Yetekenkleri ve kullanım kolaylığı ile kurumlara durum farkındalığı, derinlemesine ağ trafiği analizi, görünürlük ve hızlı hareket etme kabiliyeti kazandırır.

 

TrendMicroTippingPoint

In-line Tehdit Koruma
Gerçek zamanlı, in-line çalışma kabiliyeti ile tehdit istihbaratını hızlıca devreye alarak ağ performansını etkilemeden kritik verilerin,uygulamaların ve altyapının gelişmiş saldırılardan korunmasını sağlar.

Sektör Lideri Tehdit İstihbaratı
DVLabs, ZDI ve Trend Labs tarafından sağlanan en güncel tehdit istihbaratı, sıfırıncı gün güvenlik zafiyetleri (0day), suistimal araçları (exploit) ve tehdit analizi bilgileri sayesinde tüm altyapınız en hızlı ve en güncel olarak güvenli hale getirilir.

Gelişmiş Zafiyet İyileştirme (eVR – Enterprise Vulnerability Remediation)
Tehdit istihbaratı sayesinde elde edilen zafiyetlerin Dijital Aşı sistemine entegre edilmesi ile sistemleriniz için gerçek yama yayınlanmadan ağ trafiği seviyesinde sanal yama sağlar.

Cihaz Üzerinde SSL Analizi
SSL ile şifreli trafik üzerinden gelen saldırıların kör noktada kalmaması için gelen trafikte SSL çözümlemesi yapılır ve açık hale getirip tüm güvenlik kontrolleri uygulanır. Yeni nesil saldırı teknikleri ve gelişmiş tehditler tarafından geleneksel güvenlik önlemlerini atlatmak amacıyla kullanılan SSL servislerin tam koruması sağlanır.
V-Series Sanal Platform Opsiyonu
V Serisi modeller OpenStack ortamında çalışmak için tasarlanmıştır ve TippingPoint ağ güvenlik cihazlarının tüm yeteneklerini geleneksel x86 işlemciler üzerindeki sanallaştırma ortamlarına kazandırmaktadır.

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA