Menu

Ağ Trafiği Kripto Çözümü

Hassas verilerin gizliliği, yerleşkeler arası ağ trafiğinde operatörünüzün ve şubelerinizin güvenliği ile kısıtlıdır. Ağ trafiğinizin herhangi bir üçüncü partiye görünür olmaması için ağ trafiği akışının operatöre çıkmadan önce yüksek güvenlikli algoritmalarla şifrelenmesi gerekmektedir.

Engage Communications BlackDoor ürünü, hassas trafiğinizi sizin dışınızdaki her bileşen için görünmez ve anlaşılmaz hale getirir. Ağ trafiğinizin akış hızında çalışan BlackDoor, şubeleriniz arasındaki veri ve ses trafiğinizi şifreler. Noktadan noktaya ve noktadan çoklu noktaya çalışabilen BlackDoor, ağ trafiğinde üç farklı modda çalışabilir; Bridge Mode, Router Mode, Tunnel Mode. BlackDoor Gigabit cihazları doğrudan MPLS bağlantısı da desteklemektedir.

BlackDoor_MultiPoint

Gerçek zamanlı full-dublex trafiği şifrelemek için üzerinde şifreleme, veri transmisyonu ve yönetim için üç özel işlemci bulunur.

Veri trafiğini şifrelemek için FIPS onaylı AES simetrik blok şifreleme metodunu kullanır.

Otomatik 256-bit anahtar yönetimi özelliği ile zamanlı anahtar transferi yaparak ağ yönetimi, elle anahtar yönetimi ve dağıtımı gibi riskli operasyonlardan sizi kurtarır.

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA