Menu

Zararlı Yazılım Analizi Hizmeti

Gelişmiş zararlı yazılımlar siber saldırılarda gittikçe daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Siber istihbarat ve sabotaj için saldırganlar artık ağ tabanlı saldırılarını çoğunlukla destekleyici veya aldatıcı olarak kullanmakta ve asıl erişimlerini zararlı yazılımlar ile sağlamaktadırlar.

Tehdit-Adimlari

Şirketlerin ticari sırları, fikri mülkiyet kapsamındaki bilgileri ve hassas kurumların kritik verileri; rakip şirketler veya istihbarat kuruluşları için her zaman kıymetli hedeflerdir. Bu hedeflere erişmek için saldırganlar özel geliştirilmiş ve sadece belirli hedeflerde işlevsel hale gelen zararlı yazılımlar kullanmaktadırlar.

Bilge SGT danışmanlık ekibi, kurumunuzu tehdit eden veya güvenlik politikalarınızı ihlal etmiş bir zararlı yazılım olup olmadığını inceleyebilir, enfekte olduğundan şüphelendiğiniz bir sistemi veya dosyayı analiz edebilir. Dinamik ve statik analiz metotları ile enfeksiyonun nasıl bulaştığı, neleri hedef aldığı, kurum içinde hangi bilgileri veya sistemleri aradığı, amacı ve yaptığı işlemler tespit ederek tehditler ile ilgili kuruma özel tehdit analizi raporları sunar.

Bilge SGT, analiz ettiği zararlılara ait veriler, erişimi olan tehdit istihbaratı havuzları, açık ve yarı açık kaynak analizleri ile saldırı kaynaklarına ulaşmaya çalışır, ihtiyacınız olduğunda sizin adınıza yetkili kurumlarla süreçleri yönetir.

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA