Menu

Sürekli Denetim Hizmeti

Gerçek dünyadaki saldırganlar bir kapsama bağlı kalmaz; penetrasyon testlerinden farklı olarak ısrarla ve sürekli sizi hedef alırlar.

Sadece bir anlık bir yapılandırma hatası, bir yamanın geç yüklenmesi veya penetrasyon testinde kapsama dahil edilmeyen bir sistem/kullanıcı tarafından yapılan bir hata bu saldırganların sistemlerinize erişmesine izin verir.

Sürekli Denetim Takımı’nın görevi, sistemlerinize sızmaktır. Herhangi bir kapsam veya kısıtlama olmadan, gerçek dünyadaki gerçek saldırganlar gibi tüm hedefi ve odağı kurumunuzun sistemlerine erişmek olan Bilge SGT Sürekli Denetim Takımı, sürekli sistemlerinizi tarar ve açık anınızı kollar.

Gerçek saldırganlar ısrarcıdır ve anlık olarak değişen güvenlik seviyesinin en düşük olduğu anlarda zafiyetlerden faydalanırlar.Sürekli Denetim Takımı, BT ve BT güvenlik ekiplerinizi sürekli teyakkuzda tutmanızı, gerçek dünyadaki gibi saldırılara karşı ne kadar dayanıklı olduğunuzu görmenizi, saldırganların yakaladığı zayıflıklarınızın hangi süreçlerden ve nelerden kaynaklandığını bilmenize yardımcı olur.

 

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA