Menu

Hakkımızda

BİLGE SGT 2014 yılında kurulmuştur. Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) sayesinde kurumların daha yüksek performanslı, güvenli ve verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla “Yeni Nesil Teknoloji ve Siber Güvenlik Çözümleri” sunar.

Gün geçtikçe, “İş odaklı teknoloji” yaklaşımının yerini, “Teknoloji odaklı iş” almakta; böylelikle kamu kurumlarımızın hizmet anlayışları ve teknoloji ihtiyaçları değişmektedir. Günümüzde kurumlar için bilginin doğru alınması, hızlı ve verimli işlenmesi, güvenli olarak saklanması, sonucun ise ilgili birimlere hızlıca iletilmesi ve bu akışın asla durmaması için teknoloji tüm kurumlarımızın hizmetlerinin merkezinde konumlanmaya devam etmektedir.

BİLGE SGT, kurumlarımızın bütün bu süreçleri yeni nesil bilgi ve iletişim teknolojileri kullanarak en doğru, en hızlı, en güvenli, en uygun ve kesintisiz olarak sürdürmesi; böylelikle hizmet kalitesini, yönetim kabiliyetini, verimliliği arttırır.

Kurumlarımızı “Bilgi ve İletişim çağı” hedefine doğru çözümler ve somut adımlarla ulaşmasına yardımcı olmayı hedefleyen BİLGE SGT, bu sayede milli fayda sağlamayı ve beraber çalıştığı kurumların değerini arttırmayı görev edinmiştir.

Bilginin ve iletişimin geleneksel mecraları bırakıp dijital ortama yönelmesi, beraberinde yeni nesil güvenlik tehditlerini zorunlu kılmaktadır. BİLGE SGT kritik işlerde test edilmiş tecrübeli kadrosu ile ihtiyaçlarınıza uygun teknolojiyi en güvenli biçimde kullanmanızı sağlar, kurumunuzun bilgi güvenliğini istediğiniz seviyeye getirmenize yardımcı olur.

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

TEL: +90-312-2403236
FAKS: +90-312-2403237

Adres : Mutlukent, 1964. Sk. No:23, 06800 Çankaya/ANKARA